YAZARLAR

Hasan Akgöl ve CHP İl Yönetiminden Vali Topaca’ya Nezaket Ziyareti


Hatay CHP Milletvekili Hasan Akgöl ve CHP Hatay İl Yönetimi Hatay Valisi Ercan Topaca’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu.
 

Antakya Belediyesi’nden logar ve ızgaralarda ilaçlama faaliyeti


Antakya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ilaçlama ekiplerince kent genelinde bulunan ızgara ve logar kapaklarında haşere ve farelere karşı ilaçlama faaliyeti gerçekleştirdi.
 

Antakya sokak sokak elden geçiyor…


Antakya Belediyesi kent genelinde yürüttüğü çalışmalarla, Antakya’yı sokak sokak elden geçirerek kentin eksikliklerini gideriyor.
 

Hataylı çiftçiler uluslararası tarım fuarına katıldı


İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzce; 13-15 Ekim 2014 tarihleri arasında Hataylı çiftçilerinin katılımıyla Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarına teknik gezi düzenledi.
 

Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez görevi devraldı


Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan Genel Kurul ardından Hatay Baro Başkanlığına seçilen Av. Ekrem Dönmez, Hatay Barosu Toplandı Salonu’nda düzenlenen törenle, Eski Başkan Av. Sinan Akgöl'den görevi devraldı.
 

Altında taksit dönemi


Kuyumculuk sektöründe kredi kartına taksitli satışlar başlıyor.
 

Çirkin “Hükümet rüyadan uyansın”


MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, “İmralı’daki terörist başının, caninin konumu değişmiştir; Hükümet ile PKK arasında ara buluculuğa soyunmuştur.” dedi.
 

Motorine 8 kuruş indirim


Dünya petrol fiyatlarında yaşanan düşüşe bağlı olarak Türkiye’de motorin fiyatlarında indirime gidildi.
 

Körfez İskenderun Spor Deplasmandan Tek Puan Aldı


Spor Toto 2. lig beyaz grubunda mücadele eden Körfez İskenderun Spor Deplasmanda oynadığı Tavşanlı Linyit Spor ile 2-2 berabere kalarak evine 1 puanla döndü.
 

HATAY ESKİ VALİSİ UTKU ACUN HBB PERSONELEİNE BİLGİ VE BİRİKİMLERİNİ AKTARDI


Hatay eski Valisi Utku Acun Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) çalışanlarıyla 23 Ekim Perşembe günü Hatay Mesleki Eğitim Merkezi(HATMEK) Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. 1991-1997 yılları arasında Hatay’ın 25. ve bu görevi en uzun süre yürüten valisi olan Utku Acun “Kamu Hizmetinde Uyulması Gereken Konular” hakkında bilgi birikimlerini Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin çalışanlarına aktardı.
 

Keskincik Mahallesi Kanalizasyon Şebekesine Kavuşuyor


Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Altınözü ilçesi Keskincik mahallesinde Kanalizasyon şebekesi yapım çalışmalarının başladığını duyurdu.
 

Vali Topaca’ya nezaket ziyaretleri devam ediyor


Hatay Valimiz Topaca’yı nezaket ziyaretleri kapsamında bugün de Hatay Eski Valisi Utku Acun ve eşi Nilgün Acun ile Ottoman Palace Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güngör ziyaret etti.
 

Başkan Kimyeci; “Maneviyatı ve huzuru bol dakikalar yaşadık”


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, İl Müftülüğüne bağlı Yavuz Selim yatılı kız Kur’an kurslarının düzenlediği Hafızlık Taç Giyme törenine katıldı.
 

Yaman: “İlçemiz okullarının sorunlarını çözüyoruz”


Turunçlu Merkez İlköğretim Okulu Müdürü Hidayet Çayırcık, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a ziyarette bulundu.
 

Vali Topaca: “PTT, iç dinamiğe sahip bir kurum”


PTT'nin 174. kuruluş yıldönümü nedeni ile PTT Başmüdürü H. Hüseyin Kaya ve beraberindeki heyet Hatay Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.
 

Yaman: “Hatay Barosu ile işbirliklerini geliştireceğiz”


Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, Hatay 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Halil Aydemir ve Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.