YAZARLAR

Başkan Savaş'tan Ovadaki Çiftçiye Destek


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, '' Birlikte Çalışıyor, Birlikte Üretiyoruz'' ilkesiyle kentimizde çiftçilere destek olmaya devam ediyor.
 

Evde Bakım Hizmeti Ziyaretinde Duygusal Anlar Yaşadı


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, sosyal belediyecilik hizmetlerini yerinde inceledi.
 

Başkan Kimyeci “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” Projesi Ekibini Ziyaret Etti


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi’nce yürütülen “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi ekibini ziyaret ederek, proje hakkında bilgi aldı.
 

Kırıkhan’da Kış Aylarına Hazırlık Sürüyor


Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), yağmursuyu hatlarında bakım ve onarım çalışmalarına devam ettiğini duyurdu.
 

7 Mahallede 7 Park projesi devam ediyor


Defne Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü çalışmalarını hızla sürdürüyor.
 

Cumhuriyet Mahallesi Kanalizasyon Ve İçmesuyu Hattına Kavuştu


Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Samandağ ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.
 

Kırıkhan Belediyesi Denetimlerine Devam Ediyor


Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatları doğrultusunda ilçe genelinde Gıda denetimlerinin devam ettiği belirtildi.
 

Saat Kulesi İçin Çalışmalar Başladı


Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç, şehrin merkezine yapılması planlanan Saat Kulesi için çalışmaların başladığını bildirdi.
 

Maden Suyunun Harika Faydaları


Maden Suyu Nedir?

Maden suyu, mineral tuzu ve elementler bileşeninden oluşan, mineral bakımından oldukça zengin olan doğal bir kaynaktır.

 

Kastamonu İline Gezi Düzenlendi


Gençlik ve Spor Bakanlığının "Şehirler ve Kültürler" Projesi kapsamında Belen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde 34 öğrenciyle Kastamonu gezisi düzenlendi.
 

Sağlık Sen Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç: Toplu sözleşme masasına taleplerle gidiyoruz


Sağlık Sen Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç yaptığı yazılı açıklamada, toplu sözleşme masasina Sağlık-Sen olarak 90’ın üzerinde taleple gittiklerini dile getirdi.
 

Topboğazı Önce Vatan Tepesine devası Türk Bayrağı çekilecek Dalgalan Sende Şafaklar Gibi Ey Şanlı Hilal


Hatay Tube tarafından başlatılan Topboğazı Önce Vatan Tepesine devası Türk Bayrağı çekilmesi yönümnde başlatılan kampanya büyük ses getirdi, talep kabul gördü.
 

Şanverdi: Oyunda kazanmakta var, kaybetmekte


Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı ilçesine Türk askerinin ilk ayak bastığı tarih olan 8 Temmuz günü onuruna futbol turnuvası düzenleyen gençlere destek vererek turnuvanın açılışını gerçekleştirdi.
 

Kimyeci: Şeffaf Belediyecilik anlayışımız devam edecek


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci dün Büyük Antakya Oteli’nde geleneksel hale basınla aylık olarak düzenlenen kahvaltılı basın toplantısı gerçekleştirdi.
 

2015-2016 eğitim öğretim yılı planlaması ve alınacak tedbirler masaya yatırıldı


İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit başkanlığında, İskenderun Sahil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda Sahil Güvenlik Grup Komutanı Kurmay Kıdemli Binbaşı Erdinç Balkan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kamil Türkdönmez, İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili
 

sıcaklar daha da artacak


Yurdumuzda etkili olan sıcak hava dalgasının bu hafta da devam edeceği ve hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 5 ila 9 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. En yüksek hava sıcaklığının bu hafta, Adana ve ilçelerinde 35-39, Mersin 34-37, K.Maraş 38-41, Gaziantep ve Kilis çevrelerinde 39-44, Osmaniye 35-37, Hatay 34-38 derecelerde olacağı beklenmektedir.